Scorpio Design

Jak již bylo řečeno v úvodu: jsme duo, čili 2. Jeden z nás grafik a kodér. Druhý je programátor.

Zdeněk Šmejkal

Jsem kreativní webdesignér, grafik a kodér. Zabývám se převážně tvorbou webových prezentací. Ale orientuji se i v dalších grafických oborech jako je tvorba loga, firemní identity nebo tiskovin (vizitky, letáky).

Jsem ten kdo hlavně za Scorpio Design stojí a dlouho jsem na to byl jen já. Chcete-li se o mně osobně dozvěět něco více navštivte můj osobní profil


Tomáš Huda

Ve Scorpio Design jsem jako programátor. Ale poslední dobou jsem spíše ten, kdo hledá klienty a zakázky. Sám jsem na ně nestačil a tak jsem se připojil ke Scorpio Design.

 

Jak u nás vzniká web...

Grafik pro Vás vytvoří stránky tak, aby splňovali Vaše představy, co se týče toho jak to vypadá a co bude návštěvník obdivovat. Spolu s Vámi dá dohromady barvu písma, barvičky pozadí, ale i řádkování nebo velikost písma. Grafik je ten, který musí návštěvníka zaujmout a pomoci mu se správně orientovat.

Kodér, převezmu práci po grafikovi. Jelikož je to v našem případě jedna nejčastěji jedna osoba, nemusí se zdržovat s předáváním a vysvětlováním co jak má vypadat při interakci. Kodér zajístí optimalizaci pro webové prohlížeče, aby vše všude vypadalo stejně nebo alespoň co nejpodobněji, protože starší prohlížeče mají svoje limity.

Webvývojář Vám vytvořím funkční stránky dle Vašich potřeb. Spolu s ním budete řešit redakční systém, tvorbu obsahu a všechno to, jak to vlastně bude za tou parádou od grafika fungovat. Právě vývojář se postará o to, aby vše jen nevypadalo, ale i fungovalo.